Aktywny wypoczynek

Kiepska zimowa aura, chłód i brak słońca nie zachęcają do wychodzenia z domu i podejmowania jakiejkolwiek aktywności na świeżym powietrzu. Owszem, z domu nie bardzo chce się wychodzić, ale co innego z hotelu położonego w samym sercu przepięknych gór.

Zimowy wypoczynek nie musi być długi, ważne żeby był odpowiednio zorganizowany i intensywny. Wtedy pozwala na naładowanie wewnętrznych akumulatorów, zrelaksowanie się oraz oderwanie od szarej codzienności. Jeśli masz kilka wolnych dni lub nie wiesz, dokąd wybrać się na weekend, postaw na zawsze sprawdzone góry. Polecamy Szczyrk oraz jego niezwykłe okolice.

hotel skalny szczyrk budynekMiasto położone jest w samym sercu Beskidu Śląskiego, które bez względu na porę roku cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników górskiego wypoczynku. Oferta dla turystów jest tu na tyle szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie – górskie wędrówki i spacery, jazda na nartach czy na snowboardzie, wyprawy rowerowe czy z kijkami do nordic walking czy zwiedzanie okolicznych miasteczek – można wybrać taką formę aktywności, jaka nam najbardziej odpowiada. Jeśli dodamy do tego rześkie, górskie powietrze, które oczyszcza płuca i dotlenia umysł, okazuje się, że górski wypoczynek może wyjść na zdrowie praktycznie pod każdym względem.

Turyści, którzy planują wypoczynek w Szczyrku mają do wyboru szeroką ofertę noclegową, zarówno w eleganckich hotelach, jak i w kameralnych pensjonatach. Cos dla siebie znajda tu zarówno osoby, które oczekują od hotelu wysokiej klasy oraz wielu atrakcji dodatkowych, takich jak spa, jak i turyści stawiający na minimalizm, czyli wygodne łóżko do spania oraz smaczne posiłki. Nie ma żadnego problemu, by znaleźć nocleg na miarę indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Więcej przydatnych informacji na temat wypoczynku w Szczyrku znajdziesz na stronie: www.hotelskalnyszczyrk.pl