Finanse

Pyffel Partners Kancelaria Doradztwa Finansowego

Na rynku dostępnych jest obecnie wiele interesujących produktów inwestycyjnych. Znalezienie tego optymalnego może być jednak poważnym problemem dla osoby, która nie posiada wiedzy oraz rozeznania w tej dziedzinie. Z pomocą przychodzą jednak eksperci, którzy mogą pomóc kompleksowo – skorzystanie z usług doradcy finansowego wtedy, gdy nadwyżki finansowe chce się pomnażać w sposób przyszłościowy, to inwestycja sama w sobie.

Zanim jednak dobierze się odpowiednie produkty inwestycyjne, konieczne jest dokładne przeanalizowanie sytuacji oraz potrzeb przyszłego inwestora. W tym celu potrzebne jest ustalenie jego profilu inwestycyjnego, który jest odzwierciedleniem określonych celów inwestycyjnych, horyzontu inwestycyjnego oraz wrażliwości na ryzyko inwestora. Kancelaria Pyffel Partners wykonuje tego rodzaju analizy dla każdego ze swoich klientów – to podstawa, aby w następnej kolejności można było dopasować do ich potrzeb takie produkty finansowe, które będą optymalne. Pyffel Partners – Kancelaria Finansowa to eksperci w dziedzinie aktywnego inwestowania i jeżeli zależy ci na tym, aby pomnażać swoje środki bezpiecznie i przy tym także z atrakcyjnymi zyskami, wtedy ich doradztwo z pewnością będzie pomocne.

Norebert Pyffel – założyciel kancelarii

Kancelaria Finansowa Pyffel Partners została założona przez Norberta Pyffel, który posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie inwestycji, ubezpieczeń oraz finansów. Zakończył on studia w kierunku ekonomii w Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie, a swoją karierę rozpoczął w 2000 roku w sektorze finansów i ubezpieczeń w Pramerica Życie TU SA. Obecnie jest także współzałożycielem i członkiem Rady Nadzorczej Domu Aukcyjnego Abbey House SA, członkiem Rady Nadzorczej Art&Business Magazine SA, a także od lat związany jest ze stowarzyszeniem MDRT zrzeszającym doradców ubezpieczeniowych. Moim celem było stworzenie takiej kancelarii, w której klienci mogą otrzymać szeroką pomoc w dziedzinie finansów i inwestycji – wskazuje Norbert Pyffel. Wspólnie z wykwalifikowanym zespołem doradców oferuje klientom fachowe wsparcie w Warszawie, Krakowie oraz we Wrocławiu.

Pyffel Partners opinie o firmie

Zakres usług Kancelarii Finansowej Pyffel Partners jest bardzo szeroki – są one skierowane zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców. W zakresie inwestycji doradcy pomagają w doborze odpowiednich funduszy inwestycyjnych otwartych i zamkniętych, krótkoterminowych, średnioterminowych i długoterminowych programów inwestycyjnych, także produktów inwestycyjnych alternatywnych dla lokat bankowych – kancelaria głównie skupia się na inwestowaniu w samochody kolekcjonerskie. Jeżeli chodzi o Pyffel Partners opinie o tej kancelarii są potwierdzeniem jakości jej usług – skoncentrowaniu na indywidualnych potrzebach klientów, rzetelności i fachowości, a także terminowości ich świadczenia. Opinie o Pyffel Partners można sprawdzić na jej stronie internetowej.

Gdy wobec tego planujesz inwestycje, wtedy zrób to razem ze specjalistami w swojej dziedzinie – w ten sposób podejmiesz razem z nimi takie decyzje, które okażą się najbardziej opłacalne.